Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 6 z celkem 6 článků.
Florbal Kladno

Venca Linhart přestupuje do Slaného

Za 2 sezony v modrém dresu nasbíral Václav úctyhodných 163 kanadských bodů! Nyní se přesouvá do divizního týmu Barracudas Slaný. Vencovi přejeme, ať mu to v Divizi střílí stejně jako u nás!

Florbal Kladno

Spustili jsme klubový FANSHOP

Ve spolupráci se společností KASTOMI spouštíme klubový fanshop. V něm naleznete spoustu produktů, jako například trička, mikiny, ale také třeba hrníčky, polštáře a další .

Florbal Kladno

Proběhl los Poháru Českého florbalu

V ročníku 2023/24 PČF se Florbal Kladno utká v základní skupině s týmy: FBC Slavia Praha, TJ Lokomotiva Louny, Raisins Kladno a Real Roudnice n/L. Skupina se odehraje 19.-20. srpna na Kladně.

Florbal Kladno

Na Enjoy Cupu bereme 3. místo

Tým Florbalu Kladno se na předsezónním turnaji Enjoy Cup umístil na 3. místě. V zápase o bronzové medaile si poradil s pořadatelským týmem AIK Kladno.

Florbal Kladno

Florbal Kladno míří na Enjoy cup.

Dvacátý ročník kladenského florbalového turnaje Enjoy cup se neobejde bez naší účasti. V loňském roce jsme dokráčeli pro druhé místo. Zopakujeme finálovou účast i letošní rok?

Florbal Kladno

Florbal Kladno nejúspěšnějším týmem „Západu“

Za povedené výkony v Poháru Českého florbalu nám nyní dle metodiky Českého florbalu připadl titul Nejúspěšnějšího týmu západu. Kromě tohoto ocenění se Florbal Kladno můžeš těšit i na řádnou finanční odměnu.