Související zápasy

Florbal Kladno

Další vítězství! Florbal Kladno si poradilo s Berany i Rakovníkem

V kladenské Přetlakové sportovní hale se odehrály v neděli dva důležité zápasy. Florbal Kladno prokázalo svou sílu a taktickou převahu ve dvou zápasech, nejprve proti FBC Berani Kladno s konečným skóre 8:3, a následně i proti týmu FBC Rakovník, kde zvítězili 7:4.

Florbal Kladno vs. FBC Berani Kladno 8:3

Hra byla vyrovnaná pouze v první třetině, kde se oba týmy dostaly ke dvěma brankám. Avšak v dalších třetinách převzalo Kladno iniciativu. Klíčovými hráči byli Štěpán Merta a Filip Molhanec, kteří účinně rozehrávali hru a skórovali v kritických momentech. Nezastavitelným hráčem se ukázal být Tomáš Ureš, který zaznamenal dva góly. V obranné fázi se Kladno také ukázalo jako pevný celek, což dokládá nízký počet inkasovaných branek.

FBC Rakovník vs. Florbal Kladno 4:7

Ve druhém zápase, proti Rakovníku, se Florbal Kladno dostalo do vedení již v první třetině a udržovalo si náskok po celý zápas. Tomáš Ureš opět prokázal svou brankostrojovou formu, když vstřelil čtyři góly. Výborně zahrál také Mikuláš Plášek a Filip Sochor. Rakovník sice v poslední třetině snížil náskok, ale na výsledku to již nic nezměnilo.

Florbal Kladno tak znovu potvrdilo svou dominanci. Příští turnaj odehrajeme 21. 1. ve sportovní hale na Zličíně. Soupeřem nám budou týmy SK Raisins Kladno a Torza Sorry ASI.