Související zápasy

Florbal Kladno

Dvacet, dvacet, dvacet — zápasů, výher a vstřelených gólů v posledním zápase!

Minulý víkend nám skončila sezóna v 9. lize, teď končí už i 8. liga. Poslední dva zápasy jsme odehráli v naší domácí Nafukovačce, kde jsme ještě neztratili ani bod.

Bod jsme však v 8. lize neztratili nikde, můžeme se tedy pyšnit dvaceti výhrami z dvaceti zápasů, bonusem je, že jsme v posledním zápase tohoto ročníku nastříleli symbolických dvacet branek. Druhým soupeřem pro nás byl tým z Rudné, který se nám také podařilo porazit.

Jeleny známe velmi dobře, protože jsme s nimi odehráli nemálo přátelských utkání. I díky správně připravené taktice jsme šli do vedení a Unhošť nepouštěli na míček. Gólman Neuman tedy neměl moc práce, přesto se našemu soupeři podařilo vstřelit dva góly a o kousíček nám tak uteklo čisté konto. První třetina skončila 1:6, druhá 1:7 a třetí 0:7, o dvacátý gól se postarala dvojice F. Sochor - Linhart.

FBC JELENI UNHOŠŤ B vs Florbal Kladno 2:20

Statistiky: Jakub Prošek (5+0), Filip Molhanec (4+1), Tomáš Ureš (1+4), Václav Linhart (1+4), Tomáš Sochor (4+0), Filip Sochor (2+2), Milan Všetečka (2+1), Štěpán Merta (1+2), Adam Brynda (0+2), Matěj Vencl (0+2), Tobiáš Chromý (0+2)

O poznání dramatičtější utkání, první gól vsítil Filip Sochor až začátkem jedenácté minuty, druhou branku přidal o minutu později Kuba Prošek. Gólový náskok ještě navýšil první zmíněný, ale pak se o slovo hlásila Rudná, ve druhé části se však trefili pouze jednou a my jsme naopak přidali ještě další dva fíky. Do poslední třetiny jsme šli s vedením 1:5. Jenomže Rudná opravdu chtěla urvat aspoň nějaké body, proto na nás ještě zatlačili a přidali tři branky, kterými se k nám ale opravdu jen přiblížili a z prvního utkání posledního turnaje jsme si odnesli plný počet bodů.

Sokol Rudná B vs Florbal Kladno 4:5

Statistiky: Filip Sochor (3+0), Václav Linhart (0+3), Filip Molhanec (0+2), Jakub Prošek (1+0), Tomáš Sochor (1+0)