Související zápasy

Florbal Kladno
24_20230206_204951.jpg

Roznesený FBC Majklar a položená Traverza

V neděli 5.2. jsme se vyjeli nedaleko od Kladna na Chodov, kde jsme odehráli dvě utkání v 8. lize. Soupeři nám byly týmy FBC Majklar a FAT PIPE Traverza C, v obou případech se nám podařilo potvrdit roli favorita a naše neporazitelnost tak stále trvá.

Tento zápas měl pro nás velmi pohodové tempo a nezaváhali jsme v něm ani na vteřinu. Soupeř dorazil na toto utkání s pouhými sedmi lidmi (6+1) a tak se po dohodě obou celků, rozhodčích a kapitánů dohrával zápas při superhrubém hracím čase — přibližně od 30. minuty se tedy nezastavovala časomíra ani po vstřelené brance.

Florbal Kladno vs FBC Majklar 15:0

Statistiky: Filip Molhanec (3+4), Tomáš Sochor (4+1), Tomáš Ureš (2+2), Milan Všetečka (1+3), Filip Sochor (1+2), Jakub Prošek (2+0), Štěpán Merta (2+0), David Burda (0+1), Tobiáš Chromý (0+1) 


Traverza se v tabulce nachází o jednu příčku pod námi, navíc se hrálo na její domácí půdě a byla posílena dvěma hráči z jejího A-týmu, přesto se nám z tohoto vyrovnaného utkání nakonec podařilo vytěžit tři body. Pochvalu za výkon si zaslouží brankář Radim Neuman, který nejenže vytasil několik skvělých zákroků, ale také si skvěle postavil bránu, jelikož ho po jedovatých střelách z holí hráčů Traverzy několikrát zachránila tyčka. I tak se ale hraje florbal… Traverza padla na zem a my můžeme být spokojení s dalším šestibodovým víkendem.

FAT PIPE Traverza C vs Florbal Kladno 0:4

Statistiky: Jakub Prošek (1+1), Milan Všetečka (0+2), Filip Molhanec (1+0), Filip Sochor (1+0), Tomáš Sochor (1+0), David Burda (0+1)