Související zápasy

Florbal Kladno

23 přesných zásahů a dalších 6 bodů!

V pořadí 4. turnaj se odehrál v Mokropsech, kterými protéká řeka Berounka a kdyby teploměry ukazovaly alespoň o pár stupňů víc, určitě bychom se šli i vykoupat! Připsali jsme si totiž 2 žhavé výhry, po kterých by nebylo úplně od věci jít se trochu zchladit!

Odehráno 30 vteřin, dělovka z hole Ureše, bum a vedeme 0:1! Soupeř sice na chvíli otočil stav utkání, s tím jsme si však dokázali poradit. Milan Všetečka zapnul režim sport a jako by se mu pod kapotou jeho dodávky ustájilo nějakých 20-30 koní navíc. Připsal si 2 góly, na 4 nahrál, přidali se k němu Tomáš Ureš, který dal 5 kusů, Filip Sochor s hattrickem a 1 asistencí, Filip Molhanec s vyrovnanou bilancí 2+2 a gól vstřelil i Vojta Vosyka.

FBC Uhříněves vs. Florbal Kladno 5:13

Statistiky: Milan Všetečka (2+4), Tomáš Ureš (5+0), Filip Sochor (3+1), Filip Molhanec (2+2), Vojtěch Vosyka (1+1), Tobiáš Chromý (0+1)

Ačkoliv jsme zvyklí po první půl minutě utkání spíše vést, tentokrát se to povedlo našemu soupeři a my jsme tak museli otáčet skóre. To se podařilo Filipovi Molhancovi, který nám 16 vteřin před koncem první třetiny získal vedení 2:1. Rudné se sice podařilo vstřelit vyrovnávací branku, jenomže my jsme k našim 2 gólům přidali ještě 8 a ačkoliv byl soupeř takticky skvěle připravený, nepodařilo se mu změnit průběh utkání…

Florbal Kladno vs. Sokol Rudná B 10:2

Statistiky: Filip Molhanec (4+1), Tomáš Ureš (3+1), Milan Všetečka (0+4), Filip Sochor (1+1), Matěj Vencl (1+0), Tobiáš Chromý (1+0), Adam Brynda (0+1), Vojtěch Vosyka (0+1)