Související zápasy

Florbal Kladno

Druhé představení na 8. lize v Kobylisích

Tentokrát jsme vyrazili do pražských Kobylis, kde nás opět čekala porce dvou utkání. Soupisku na tento turnaj jsme okořenili Štěpánem Mertou a Fíllou Sochorem, kteří v prvním kole nastoupili za družstvo v 9. lize.

Chvilku po začátku utkání se podařilo vstřelit gól prezidentovi klubu Davidovi Burdovi, jenomže soupěř v zápětí vyrovnal a až ke konci první třetiny jsme získali náskok jedné branky zásluhou Vaška Linharta. Ve druhé třetině se začal rozjíždět kolotoč, který zastavila až siréna na konci utkání, které skončilo naší výhrou 3:9.

FBC DYNAMIS vs. Florbal Kladno 3:9

Statistiky: Václav Linhart (3+2), David Burda (2+0), Filip Sochor (1+1), Jakub Prošek (1+1), Tomáš Ureš (1+1), Milan Všetečka (0+2), Adam Brynda (1+0), Štěpán Merta (0+1).

Pro kladenského fanouška nebeská podívaná, pro fanouška Radotína spíše procházka pekelnými plameny. Od začátku do konce byl průběh utkání pevně v našich rukou, jediného zaváhání jsme se dopustili 7 vteřin před koncem, kdy se nám podařilo odepřít nulu Radimovi Neumanovi, který to naštěstí bral s úsměvěm.

Florbal Kladno vs. Fbk Buldoci Radotín B 13:1

Statistiky: Filip Sochor (4+1), Jakub Prošek (4+0), Václav Linhart (1+3), Milan Všetečka (0+4), Tomáš Ureš (2+1), Daniel Šebela (2+0), David Burda (0+1), Štěpán Merta (0+1).