Související zápasy

Florbal Kladno
23_20230128_040811.jpg

Nájezdová bitva v Berouně

Tento víkend se prozměnu hrála 9. liga v Berouně a kdo se byl podívat ví, že udělal dobře, protože bylo na co koukat! Sice jsme si domu neodvezli plný bodový zisk, ale v druhém utkání došlo na nervydrásající nájezdy. Jak obě utkání probíhala se dočtete níže.

Relativně klidné utkání, které přineslo více trestných minut než branek. Ale oba týmy ukázaly, že umí hrát jak oslabení, tak přesilové hry, jelikož padlo po jedné brance na obou stranách v početní nevýhodě, zbylé početní nevýhody však byly všechny ubráněny. Svým výkonem se blýsknul Ondřej Slivka, který vsítil dva rozdílové góly. Šanci na zvýšení skóre měl i David Burda, kterému se však výjimečně nepodařilo proměnit trestné střílení. Důležité ale je, že se vyhrálo a sbíráme cenné body do boje o čelo tabulky!

Florbal Kladno B U23 vs. FLORBAL RIDERS 3:1

Statistiky: Ondřej Slivka (2+0), Vojta Vosyka (1+0), Benjamín Šela (0+1), Roman Křížek (0+1)


Horoměřickému celku jsme rozhodně měli co vracet, protože nás v prvním společném střetnutí dokázal porazit a sebrat body. Toto utkání nebylo moc odlišné, jelikož si na nás počíhali pod dubem, za dubem a oškubali nás o 1 bod. V půlce zápasu jsme šli sice do vedení zásluhou Vojty Vosyky a Kuby Pavlíčka, který si i jako brankář dokázal připsat asistenci, ale Horoměřice o dvě minuty později skóre srovnaly. Ačkoliv nepadlo moc gólů, šlo o dramatické utkání, které se rozhodovalo až v samostatných nájezdech. Ty byly snad ještě dramatičtější než samotné utkání, jelikož se podařilo určit vítěze až v deváté sérii! David Burda tak měl možnost “vykoupit se” po neproměněném nájezdu z prvního zápasu a také se mu to povedlo, jelikož vstřelil vítěznou penaltu a získali jsme tak alespoň 2 body.

TBC Horoměřice B vs Florbal Kladno B U23 1:2 PN

Statistiky: David Burda (1+0), Vojtěch Vosyka (1+0), Jakub Pavlíček (0+1)