Související zápasy

Florbal Kladno

V kladenské BIOSce za 3 body

Tentokrát se hrála 9. liga a rozhodně bylo na co koukat. V prvním utkání jsme změřili síly se žraloky z Příbrami, což pro nás byl takový přípravný zápas na derby, které následovalo o pár hodin později. Druhé střetnutí bylo tedy konkrétně s týme AIK Steel Kladno C, kterému jsme měli rozhodně co vracet…

Jak jste se již mohli dočíst v úvodu tohoto reportu, proti Příbrami to byl spíše takový trénink. Alespoň takové tempo tohle utkání mělo. Soupeř byl sice gólově úspěšný jako první, nám se však podařilo během zbytku první třetiny otočit skóre v náš prospěch a po dvanácti minutách hry jsme tak vedli 2:1. Od té doby bylo utkání už plně v naší režii a po jeho zbytek nedošlo k žádnému kixu, který by nám srazil úsměvy z tváří.

Florbal Kladno B U23 vs FBC Žraloci Příbram B 7:2

Statistiky: Jakub Prošek (1+3), Filip Molhanec (3+0), Jan Lintymer (2+0), Vojtěch Vosyka (0+2), Matěj Vencl (1+0), Martin Entlicher (0+1)

Derby jak má být. Opravdu. AIK se ujal vedení, které se nám však ve druhé třetině podařilo ukrást. Náš kladenský rival se bohužel nenechal zaskočit a zásluhou nejbodovějšího hráče celé ligy se dostal zpět na koně a my jsme tak museli opět dřít. Našemu sokovi se následně podařilo odskočit ještě o dvě branky a ačkoliv jsme vstřelili gól necelých šest minut před koncem a měli jsme spoustu času na vyrovnání, AIK předvedl perfektní obranný blok. A jak se říká “nejlepší obrana je útok”, tak nám přidali ještě jednu branku, z čehož už jsme se naneštěstí nedokázali oklepat. Přišli jsme tak o tři body a ještě bude dramatické sledovat závěr ligy. Berte to jako pozvánku na příští utkání, jelikož bude rozhodně o co stát!

AIK Steel Kladno C vs Florbal Kladno B U23 6:4

Statistiky: Matěj Vencl (2+0), Filip Molhanec (1+1), Matyáš Havlík (1+0), David Kuliha (0+1), Štěpán Merta (0+1), Vítek Burda (0+1)