Související zápasy

Florbal Kladno
10_20221130_173106.jpg

Nové družstvo se představilo v poslední lize!

Naši pozorní fanoušci tuto novinku jistě již stihli zaznamenat, ale pro ty, co ne — v tomto ročníku jsme se rozhodli přihlásit dvě družstva. Máme tak tedy zastoupení v 8. i v 9. lize. Na Stochově se nám představilo několik nově příchozích hráčů. Konkrétně to byli Benjamín Šela, Filip Sochor a Štěpán Merta.

Letní posily přišly v historicky prvním utkání našeho druhého družstva velmi vhod. Dva kluci si připsali své první branky, Filip Sochor dal dokonce hattrick a na 2 góly nahrál, Štěpán Merta se trefilou jednou, čímž oba výrazně pomohli k těsnému vítězství 6:5. O dramatický závěr utkání se postarali hráči rakovnického celku, jelikož se jim podařilo se přiblížit na rozdíl jediné branky necelou minutu před koncem utkání. Nakonec nás zachránila zeď v bráně v podobě Jakuba Pavlíčka a mohli jsme se tak těšit z plného bodového zisku.

Florbal Kladno B U23 vs. FBC Rakovník B 6:5

Statistiky: Filip Sochor (3+2), Vojtěch Balvín (1+2), Matěj Bradáč (1+0), Štěpán Merta (1+0), David Burda (0+1), Marek Skřivan (0+1)


O poznání méně infarktové bylo druhé utkání. V půlce utkání jsme vedli 1:7 a mohli jsme tak v klidu dohrát zbytek utkání, které skončilo 3:11 a my jsme se mohli radovat z šestibodového turnaje. Třešničkou na dortu byly kanadské body Bena Šely, který se letos vrátil k florbalu po dlouhé pauze v kariéře — je ale vidět, že florbal je jako jízda na kole a "Benjimu" se podařilo navázat tam, kde skončil

FLORBAL RIDERS vs. Florbal Kladno B U23 3:11

Statistiky: Vojtěch Balvín (3+2), Filip Sochor (2+2), Benjamín Šela (2+1), David Burda (2+1), Matěj Bradáč (1+1), Štěpán Mertra (1+0)