Související zápasy

Florbal Kladno

Podruhé v sezoně v 9.lize, podruhé na Stochově

Našemu týmu v 9. lize se náramně vydařila repríza jeho prvního turnaje, která se hrála ve stochovské sportovní hale, kde byla i premiéra. Nebudu vás nijak napínat a rovnou prozradím, že i z tohoto turnajového klání jsme odešli s plným počtem bodů.

Stochovští modří koníci jsou pro nás známým soupeřem, protože se s nimi poměrně často setkáváme v tréninkových přátelských utkání. Dalo se tak očekávat, že toto utkání rozhodne především taktická připravenost družstev. Po 3 minutách a 33 vteřinách vstřelil gól Štěpán Merta, 2 minuty po něm přidal branku i David Burda a vedli jsme tedy 2:0. V 10. minutě první třetiny se na nás náš soupeř dotahoval, kdy se mu podařilo snížit jeho manko. Herní plán jsme však měli o něco málo lépe připravený a Stochov už jsme k žádné šanci nepustili. Můžeme si tedy připsat další vítězství.

Florbal Kladno B U23 vs. Blue Horses Stochov C 9:1

Statistiky: Štěpán Merta (2+1), Benjamín Šela (2+0), Matěj Bradáč (2+0), David Burda (1+1), Filip Sochor (1+1), Matěj Vencl (0+2), Vítek Burda (1+0), Roman Křížek (0+1)

David Burda, hráč s číslem 23, dal 23 sekund po začátku utkání jeho první branku, čímž si otevřel gólový účet, na který přidal ještě další 2 položky. Klobouček. Dařilo se však celému týmu, prosadily se i letní posily F. Sochor a Merta. Hornets se podařilo vstřelit 5 gólů, my jsme jich ovšem dali 10 — podtrženo, sečteno, konečné skóre utkání bylo 5:10 a vraceli jsme se tak s 6 body.

FBC Hornets Praha B 5:10