Související zápasy

Florbal Kladno

Premiéra v 8. lize na jedničku!

Letošní premiéru jsme odehráli v Radotíně, kde nás čekala družstva Florbal TJ Kobylisy D a FBC Majklar. Po konci v poháru, kde jsme skončili ve 4. kole, a mohli jsme se tak plně soustředit na ligová utkání.

Naším prvním soupeřem tohoto ročníku ligy byly Kobylisy. Svůj debut si v něm odbyly hned 2 letní posily — Filip Molhanec a Tomáš Ureš. Po první třetině byl stav 5:1 v náš prospěch, zároveň se v čase 10:42 prosadil Tomáš Ureš, který si tak připsal svou první branku za Florbal Kladno. Náskok z první třetiny se nám dařilo bránit celý zbytek utkání a dokráčeli jsme si tak pro vítězství 8:3.

Florbal Kladno vs. Florbal TJ Kobylisy D 8:3

Statistiky: Jakub Prošek (2+3), Václav Linhart (2+1), Tomáš Ureš (2+0), Matěj Vencl (1+1), Tobiáš Chromý (1+0), Filip Molhanec (0+1), Tomáš Sochor (0+1).

S týmem FBC Majklar šlo o divácky zajímavější utkání, protože v něm padlo 22 branek. Prvního vsítění míčku do brány se tak dočkal i druhý z debutantů, Filip Molhanec. Ten však s góly nešetřil a vstřelil jich projistotu rovnou 5. Nebyl však jediným pětigólovým střelcem, povedlo se to i Vencovi Linhartovi, hattrick si do statistik připsali Kuba Prošek a Tomáš Sochor. Zápas měl tedy mnohem jednoznačnější průběh, konečný stav byl 3:19 a my jsme tak získali druhé 3 body.

FBC Majklar vs. Florbal Kladno 3:19

Statistiky: Václav Linhart (5+2), Filip Molhanec (5+1), Jakub Prošek (3+3), Tomáš Sochor (3+2), Milan Všetečka (2+3), Tomáš Ureš (1+3), Adam Brynda (0+1), Matěj Vencl (0+1), Tobiáš Chromý (0+1).