Související zápasy

Florbal Kladno

První porážka i výhra nad klokany

Tentokrát jsme vyjeli do Hořovic, kde nás hned v prvním utkání čekalo derby s AIK Steel Kladno C, kde se bojovalo až do posledních vteřin. Dále jsme bojovali s týmem Fbš Bohemians D. Tento turnaj se ale jistě zapíše do kroniky Florbalu Kladno.

Hned po 30 vteřinách jsme se mohli radovat z vedení, které nám vystřelil Ben Šela, avšak naše radost netrvala dlouho, protože se našemu rivalovi podařilo v čase 2:10 vyrovnat. Po minutě jsme se zásluhou Filipa Sochora opět dostali do vedení, jenomže nám necelou minutu poté srazil Jarda Chalupný úsměvy z tváří, když se mu podařilo vyrovnat stav utkání. Po infarktovém úvodu se utkání relativně zklidnilo a na branku se čekalo až do času 21:23, kdy se z týmu AIK trefil Jakub Šíma, který v pohárových utkáních nastupoval v našich barvách. O 10 minut později se soupeř trefil ještě jednou a vedl tak 4:2. Prohru se nakonec nepodařilo odvrátit ani Matěji Venclovi, který tak skóre už jen korigoval na 4:3 a my si tak připisujeme první porážku v 9. lize za celou dobu našeho působení.

AIK Steel Kladno C vs. Florbal Kladno B U23 4:3

Statistiky: Benjamín Šela (1+0), Filip Sochor (1+0), Matěj Vencl (1+0), David Burda (0+1), Štěpán Merta (0+1), Vojtěch Vosyka (0+1)

Po nepovedeném prvním utkání tohoto turnaje jsme si alespoň trochu spravili chuť (a reputaci) v utkání s Bohemians. Náš sok si nejdřívě vytvořil náskok 2 gólů, nám se však podařilo skóre zápasu otočit a z dnešního turnaje tak neodjíždíme s prázdnou.

Florbal Kladno B U23 vs. Fbš Bohemians D 7:4

Statistiky: David Burda (1+2), Matěj Vencl (0+3), Benjamín Šela (2+0), Marek Skřivan (2+0), Daniel Šebela (1+1), Filip Sochor (1+0), Roman Křížek (0+1)