Související zápasy

Florbal Kladno
18_20221211_233105.jpg

Slabá produktivita nám přinesla propad na 3. místo..

Poblíž pankrácké věznice se nachází přetlaková sportovní hala, kde byl poměrně chlad a hráči se museli zahřát kvalitními výkony. Že svými výkony rozžehnou i fanoušky, to už se tolik čekat nedalo.

Hororový vstup do turnaje jsme zažili proti týmu Vorms Praha. Po první třetině jsme prohráváme 2:0. Prezident Florbalu Kladno tak musel ukázat, že je schopným lídrem nejen “v kanclu”, ale stejně tak i na hřišti. Byl to totiž právě on, David Burda, kdo začal obrat a tím i cestu za vítězstvím. Vyrovnávací branka byla trochu šťastná, jelikož ji za nás vstřelil náš soupěř a obrat pak dokončil pan prezident! Naštěstí záleží jen na skóre, které ukazuje výsledková tabule po konci utkání a tak jsou 3 body naše.

F.C. Vorms Praha vs. Florbal Kladno B U23 2:3

Statistiky: David Burda (2+0), Matěj Vencl (0+2)


Jako by si soupeř nastudoval naši taktiku z předchozího utkání (povolit-přitáhout) a použil ji na nás. Sice jsme v zápase nejdřív vedli, Horoměřice pak ale hodně tvrdě přitáhly a už ne a ne povolit… Reparát na minulém turnaji se sice povedl, avšak příště nás čeká znovu, protože přišla druhá porážka v 9. lize. To už je teď ale za námi a musíme se soustředit na budoucí výkony!

Florbal Kladno B U23 vs. TBC Horoměřice B 2:4

Statistiky: Benjamín Šela (1+0), David Burda (1+0), Daniel Šebela (0+1), Roman Křížek (0+1)