Související zápasy

Florbal Kladno

Tučňáci s Jeleny na nás nenašli recept!

Na turnaji v Rudné se nám opět podařilo demonstrovat sílu našeho celku. Znovu jsme se vraceli domů se 100% bodovým ziskem, někteří hráči se mohou pyšnit i fantastickými individuálními výkony. Kteří to byli a co se jim podařilo, se můžete dočíst níže!

Říká se, že nejlepší obrana je útok. Toho jsme se drželi od samého začátku utkání až do jeho konce. Po prvních 57 vteřinách se prosadil Tomáš Ureš a přibližně 4 minuty do konce dal gól David Burda. Ve zbývajícím čase už stačilo jen pomoct Radimovi Neumanovi s jeho první nulou v této sezóně, což se nám podařilo, ale to nebyla jediná třešnička na tomhle dortu! Radim si totiž dokázal připsat kanadský bod i jako brankář, když v čase 6:15 pomohl Tomášovi Urešovi svým výhozem rozvlnit síť branky.

FBC Penguins Praha vs. Florbal Kladno 0:17

Statistiky: Tomáš Ureš (4+2), Filip Molhanec (1+4), Filip Sochor (3+1), Václav Linhart (3+1), Tomáš Sochor (2+1), Jakub Prošek (1+2), Štěpán Merta (1+2), Tobiáš Chromý (1+1), David Burda (1+0), Milan Všetečka (0+1), Radim Neuman (0+1)

Na začátku tohohle malého derby se online zapisovatel sice snažil přesvědčit online diváky o dramatičnosti utkání, avšak nám se dařilo mít ho celé pod kontrolou. Druhá třetina sice skončila 1:1, jenomže už jsme měli dvougólový náskok ze třetiny první a v té třetí se nám podařilo přidat ještě několik branek, které nám pomohly k vítězství 8:2. Kladenská neporazitelnost tak zůstává netčena.

Florbal Kladno vs. FBC Jeleni Unhošť "B" 8:2

Statistiky: Milan Všetečka (2+1), Tomáš Ureš (2+1), Václav Linhart (0+2), Filip Molhanec (1+0), Štěpán Merta (1+0), Tobiáš Chromý (1+0), Tomáš Sochor (1+0), David Burda (0+1), Roman Křížek (0+1)