Související zápasy

Florbal Kladno
19_20221211_234031.jpg

V 9. lize zpátky na vítězné vlně!

Ve sportovní hale v Dobříši nás čekal takový malý reparát po minulém turnaji, kde jsme si připsali historicky první ligovou porážku a bylo jen na nás, abychom si udobřili vztahy s našimi fanoušky a ukázali jim, že šlo o pouhou náhodu a my jsme připraveni znovu chytit vítěznou vlnu!

O to, aby se neopakovala situace z minulého turnaje, se začala starat dvojice Vítek Burda a Dan Šebela, kteří vstřelili naše dvě první branky a ačkoliv se do nás Žraloci Příbram snažili zakousnout, spíše si na naší betonově tvrdé obraně vylámali kompletně celý chrup. Pohodový průběh utkání obstarali pohodáři Šebela a Šela, jeden z nich 4 góly dal, ten druhý na 4 nahrál.

FBC Žraloci Příbram B vs. Florbal Kladno B U23 2:9

Statistiky: Daniel Šebela (4+0), Benjamín Šela (0+4), David Burda (1+1), Filip Sochor (1+1), Roman Křížek (1+1), Jan Lintymer (1+0), Vítek Burda (1+0), Antonín Merta (0+1), Marek Skřivan (0+1)


Stává se to skoro tradicí a můžeme se začít předhánět, kdo rychleji vstřelí gól. V tomto utkání na to Filip Sochor potřeboval pouhých 14 vteřin a po zbytek utkání už jsme góly jen přidávali. Tento zápas také ukázal, že na týmové chemii záleží — David Burda vstřelil hattrick a na 2 ze 3 gólů mu nahrával jeho starší bratr Vítek. Formuje se nám tedy nové nebezpečné útočné duo? To nám prozradí až čas…

Florbal Kladno B U23 vs. FbC Red Dragons Hořovice B 7:1

Statistiky: David Burda (3+1), Vítek Burda (1+3), Filip Sochor (1+1), Roman Křížek (1+1), Benjamín Šela (1+0), Jan Lintymer (0+1)