Související zápasy

Florbal Kladno

Vítězství v derby i nad druhým týmem tabulky! Po deseti zápasech jsme stále stoprocentní

Tentokrát jsme nikam nejeli a hráli na našem domácím povrchu. V kladenské "nafukovačce" na nás čekalo malé kladenské derby s Berany. Následující zápas pak proti chodovské Traverze.

První utkání mohlo připomínat naší tréninkovou jednotku, protože jsme se utkali s Berany Kladno, s kterými jsme se setkávali i na trénincích, ale občas to potřebuje zápis a rozhodčí. Když se řekne “bitva o Nafukovačku”, může to v čtenáři vyvolat epický dojem. Nechte si však zajít chuť, protože spíše než atraktivní krvavou řežbu připomínalo toto utkání zdlouhavé dobývání pevných hradeb. Naštěstí jsme měli připravené silné beranidlo, kterým jsme si prorazili cestu do beraního hradu a nakonec v utkání zvítězili v poměru 3:5.

FBC Berani Kladno vs. Florbal Kladno 3:5

Statistiky: Jakub Prošek (1+1), Tomáš Ureš (1+1), Adam Brynda (1+0), Milan Všetečka (1+0), Tomáš Sochor (1+0), Štěpán Merta (0+1)

Traverza má na soupisce jednoho hráče, kterého naši skauti sledují, ten však do tohoto utkání nenastoupil a skauti tak měli klid. Klid ale neměli fanoušci, ti totiž byli svědky nervy drásajícího zápasu. Hned od začátku jsme prohrávali 0:1 a vyrovnání přišlo až na konci první třetiny, postaral se o to Tomáš Sochor. Jenomže ve druhé třetině se prosadila jen Traverza a my jsme s obratem čekali až nám budou zbývat přibližně 3 minuty do konce utkání. Traverza nás potrápila i v závěru utkání, vedení už jsme si ale vzít nenechali a odnášíme si cenné vítězství 5:3.

Florbal Kladno vs. FAT PIPE Traverza C 5:3

Statistiky: Milan Všetečka (1+1), Ondřej Blažek (1+1), Štěpán Merta (0+2), Adam Brynda (1+0), Jakub Prošek (1+0), Tomáš Sochor (1+0), Filip Molhanec (0+1)