Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1 až 7 z celkem 7 článků.
20_20221221_173250.jpeg

Po třech postupech v Poháru přišla další odměna. Český florbal vybral Florbal Kladno jako nejúspěšnější celek „Západu“

Jen kousek chyběl v září kladenským florbalistům, aby si vybojovali postup do 5. kola Poháru Českého florbalu, ve kterém by na ně čekal věhlasný Tatran Střešovice. A i když po nevydařeném závěru utkání s Benešovem zavládla v kladenském táboře poněkud ponurá nálada, nakonec se objevil důvod k radosti. Kladno se totiž dle metodiky Českého florbalu stalo nejúspěšnějším pohárovým celkem západní poloviny republiky.

4_20221016_003748.jpg

Konec nadějí. Kladno před fantastickou kulisou podlehlo Benešovu

V podvečer Dne české státnosti dorazil do haly BIOS soupeř zvučného jména. K zápasu čtvrtého kola Poháru Českého florbalu totiž přicestoval účastník třetí nejvyšší soutěže SK Florbal Benešov, který si postup do další fáze musel vybojovat až v nájezdech proti Slanému. Kladenští naopak měli v zádech pohodlná vítězství proti Podbořanům a Rokycanům. Oba týmy měly o motivaci postaráno – na vítěze utkání totiž v dalším kole čeká tuzemský vicemistr Tatran Střešovice!

3_20221130_172332.jpg

Další jednoznačné vítězství = další postup!

O první neděli nového školního roku zavítaly do haly BIOS k zápasu 3. kola Poháru Českého florbalu Rokycany. Pro kladenský celek se jednalo již o šestý pohárový zápas v letošním ročníku, když v předchozím kole dokázal porazit Podbořany nevídaným poměrem 22:0. Naopak tým z Rokycan měl za sebou pouze jediné utkání, kdy dokázal po výsledku 6:5 po prodloužení přejít přes SK Alien Nation.

2_20221016_002443.jpg

Jednoznačná dominance podtržená nulou vzadu. Florbal Kladno postupuje do třetího kola poháru

Ve 2. kole Poháru Českého florbalu přivítal Florbal Kladno v neděli 28. srpna v 17:15 Mocné Tuleně z Podbořan. Kladenští chtěli navázat na týden staré povedené výkony v základní skupině, kde obsadili druhou příčku. Soupeř ze západu Čech ovšem v prvním kole ztratil také pouhé tři body, zápas tedy sliboval zajímavou podívanou.

1_20221016_000646.jpg

Splněná povinnost ve skupinové fázi poháru

Historicky druhá účast Florbalu Kladno v Poháru Českého florbalu se začala psát v sobotu 20. srpna 2022 v Kladenské sportovní hale. Čerství účastníci PH a SČ soutěže mužů v rámci prvního kola pohárové soutěže přivítali postupně Klatovy, černošický Alien, Stochov a Katy z Kadaně. Cíl byl jasný, vybojovat postup do dalšího kola, který čekal hned na čtyři nejlepší celky skupiny.